Rocznica pierwszej Komunii Świętej
W niedzielę, 7 czerwca, 8 dzieci z klasy czwartej obchodziło rocznicę swojej pierwszej Komunii świętej. Uczestniczyły we Mszy świętej w pierwszokomunijnych strojach oraz czynnie zaangażowały się w nią poprzez czytania, psalm, modlitwę powszechną i procesję z darami. Na koniec wzięły udział w procesji eucharystycznej: dziewczynki sypiąc kwiatki, a chłopcy dzwoniąc dzwoneczkami. FB
- Dział: Aktualności
