Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 2019 rok

Białostocka Piesza Pielgrzymka na Jasną Górę 31.07.-01.08. 2019 r.

Kolejny raz zawitała do Mnia Pielgrzymka Białostocka. Przyjęliśmy  wszystkich pielgrzymujących w naszych domach, udzielając im gościny i noclegu. Podczas Apelu o 21 zespół Mianka przywitał przybyłych pielgrzymów pieśnią wg tradycji, ułożoną specjalnie na tą okazję.

Zawitał do nas również Ksiądz Biskup Henryk Ciereszko, by wesprzeć brać pątniczą na drodze trudu, wyrzeczeń do Matki Jasnogórskiej. Wypowiedział słowa otuchy do wszystkich i miłe, pełne wdzięczności słowa do mieszkańców  Mnia. Pięknie wypowiedział się także ksiądz kierownik pielgrzymki.

Na wspólne spotkanie modlitewne  przybył również ksiądz proboszcz naszej Domanowskiej parafii- Krzysztof Napiórkowski, który po raz pierwszy( jako nowy gospodarz) przywitał pielgrzymów i życzył im wielu potrzebnych łask w dalszej drodze.

Na koniec Ksiądz Biskup udzielił wszystkim pasterskiego błogosławieństwa.                                  M.M.

Zdjęcia wykonała służba medialna pielgrzymki

Ostatnio zmienianyśroda, 07 sierpień 2019 16:44