Modlitwa do Matki Bożej

Matko Jezusa, naszego Zbawiciela, Maryjo Matko Domanowskiej parafii. Już od dawna z Twego obrazu w naszym kościele spoglądasz na nas. Cicha i skromna zapraszasz do siebie tych, którzy Tobie ufają i oczekują pomocy.
Przyjmij dobra Pani nasz hołd uwielbienia, który Ci składamy - jako Matce naszego Pana. Pragniemy Cię sławić, jak sławił Cię Archanioł Gabriel i jak Cię sławi Kościół przez wieki.
Przychodzimy do Ciebie z ufnością, wierząc w Twoje przemożne orędownictwo u Boga, przynosimy Ci nasz codzienny trud, nasze radości i nasze nędze. Wstawiaj się za nami do Boga, bo potrzeba nam światła i mocy, bo potrzeba nam miłosierdzia, gdy słabniemy i upadamy, łaski, aby żyć według Bożych przykazań. Polecamy Ci, Matko naszą parafię, bądź nam Pocieszycielką i Wspomożeniem.

........................................................................

W Twoje Matczyne ręce oddajemy dzieci i młodzież, małżeństwa i rodziny, cierpiących a zwłaszcza tych, którzy już kończą swoją ziemską drogę.
Matko przyjmij, Matko nie opuszczaj, Matko prowadź nas do Nieba. Amen.

Ostatnio zmienianysobota, 06 luty 2016 14:35