updated 7:56 AM CEST, May 18, 2024

IV ROCZNICA KORONACJI

Zdjęcia ...

W naszym sanktuarium odbyły się uroczystości 4 rocznicy koronacji połączone z odpustem  i 500setna rocznica ingresu rugowania naszej parafii. Rys historyczny przybliżył  Ks. dr Zenon Czumaj dyrektor  muzeum diecezjalnego .

Uroczystość uświetnił swoja obecnością  ksiądz biskup Piotr Henryk Sawczuk. Został powitany uroczyście przez ks. Proboszcza Krzysztofa Napiórkowskiego, rade parafialna która reprezentowała parafian i przez włodarzy naszej gminy z Panem wójtem na czele .

Większy to zaszczyt -  jak podkreślił w homilii jego ekscelencja ks. Biskup że pierwszą parafia jaka nawiedził po wczorajszym ingresie jest sanktuarium w Domanowie . gdzie chce zawierzyć swoja posługę Matce Boskiej . Czwarta Rocznica Koronacji ……….

Ostatnio zmienianyniedziela, 21 lipiec 2019 14:16